V Festiwal Piosenek Bielsko-Bialskich Artystów im. M. Koterbskiej
🌟 Powód do dumy! 🌟
Z wielką radością i dumą informujemy, że trzy dziewczynki z naszego przedszkola wzięły udział w Festiwalu Piosenek Artystów Bielsko-Bialskich im. Marii Koterbskiej.
🎤 Hania z grupy Myszek swoim pięknym wykonaniem piosenki pt. "Parasolki" wyśpiewała II miejsce,
🎤 Kaja z grupy Jeżyków oraz Oliwka z grupy Myszek otrzymały wyróżnienia.
Biorąc pod uwagę fakt, że wykonawców było ponad 100 to wielki sukces.
To wspaniałe osiągnięcie jest efektem ich talentu, zaangażowania i odwagi, by zaprezentować swoje umiejętności na scenie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych młodych artystek!
Serdecznie gratulujemy dziewczynkom. Życzymy kolejnych sukcesów i niegasnącej radości ze śpiewania! ❤️🌷👏